ردکردن این

آبرسانی به مو و رفع خشکی مو 1

آبرسانی به مو و رفع خشکی مو، از اقدامات مفید و کاربردی برای برگرداندن سلامت مو است. خشکی مو و نرسیدن آب کافی به ساقه‌ی مو در اثر استفاده مداوم از اتو و سشوار و همین طور رژیم غذایی ناسالم رخ می‌دهد. آبرسانی به مو و رفع خشکی مو بر اساس جنس موها به روش‌های مختلف گیاهی و دارویی صورت می‌گیرد. استفاده از بهترین ماسک آبرسان مو و کاربرد درمان گیاهی خشکی مو . در رفع این مشکل و در نهایت جلوگیری از عارضه‌های دیگر مثل موخوره در مو می‌شود. کراتینه مو با مواد گیاهی و استفاده از اسپری آبرسان گیاهی گاهی. از مصارف دارویی در آبرسانی به مو و رفع خشکی مو موثر تر واقع می‌شوند.

آبرسانی به مو

یافتن علت خشکی مو و موخوره نکته مهمی است که در آبرسانی به مو تاثیر فراوانی دارد. یافتن علت خشکی و شکنندگی در موها، در هنگام بررسی راهکار‌های آبرسانی به مو و رفع خشکی مو صورت می‌گیرد. با شناخت بهترین ماسک آبرسان مو و همین طور درمان گیاهی خشکی مو تا جایی که می‌توانید. از درمان‌های دارویی و عوارض احتمالی آنها روی پوست و مو فاصله بگیرید

آبرسانی به مو و رفع خشکی مو

پروسه انجام آبرسانی به مو و رفع خشکی مو پس از شناخت. دلایل تحریک کننده پوست سر و از دست دادن طراوت موها بهتر صورت می‌گیرد. آبرسانی به مو با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. برخی با استفاده از ماسک‌های طبیعی مو و برخی دیگر ترجیح می‌دهند. از مواد دارویی برای آبرسانی مو و رفعی خشکی مو استفاده کنند. در این مطلب پس بررسی دلایل موثر در خشکی مو، به معرفی چندین . روش برای آبرسانی به مو و رفع خشکی مو می‌پردازیم.

عوامل موثر در خشکی مو

خشکی مو در اثر از دست دادن رطوبت مو بوجود می‌آید. شفافیت موها در این حالت از دست رفته و موها مجعد و سست می‌شود. فولیکول مو به غده‌هایی که چربی‌شان را به ساقه‌ی مو منتقل می‌کنند، متصل است. بنابراین موهایی که چربی نسبی خود را در اثر حمام آفتاب، استفاده بیش از حد از سشوار و اتو و تاثیر منفی کلر آّب از دست داده باشد دچار خشکی می‌شوند.

در این هنگام باید به فکر آبرسانی به مو و رفع خشکی مو باشیم. چند نمونه از عوامل ایجاد کننده خشکی مو به صورت زیر تحت نظر متخصصان پوست و مو تشخیص داده شده است.

  • شستن بیش از حد موها، استفاده مدام از شامپو و نرم کننده
  • استفاده بی رویه از اتوی مو وسشوار
  • استفاده از دستگاه‌های صاف کننده و فر کننده مو
  • بیماری زمینه ای
  • بی اشتهایی عصبی
  • کم کاری غده تیروئید
  • نوعی بیماری ژنتیکی نادر به نام سندرم منکس
  • ادامه مطلب در پست بعد…

فهرست مطالب